• 85 74 83 330
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

ZETO biega charytatywnie

Nasza drużyna biegowa wzięła udział w 7. edycji PKO Biegu Charytatywnego. Ogólnopolska inicjatywa, pod hasłem "Pomagamy z każdym krokiem" odbyła się 23.09.2023 r. w 12 miastach w całej Polsce.

Pięcioosobowe sztafety, w tym nasza, przez godzinę pokonywały kolejne okrążenia stadionów lekkoatletycznych.

W tym roku celem inicjatywy "Pomagamy z każdym krokiem" są stypendia sportowe dla dzieci i młodzieży.

Biegliśmy w składzie:

Ania Augustyniak - kapitan
Jarek Bosiacki
Piotrek Matulewicz
Adam Kottowicz
Paweł Leszczyński

Oczywiście w trakcie biegu nie zabrakło sportowych emocji. Ostatecznie rywalizację ukończyliśmy na bardzo dobrym 7. miejscu wśród drużyn mieszanych. W klasyfikacji open uplasowaliśmy się na świetnej 9. pozycji. Łącznie pokonaliśmy 40 okrążeń i 337 metrów (co się przekłada na 16 337 metrów).

W tym roku przełamaliśmy, obiecaną po 6. edycji, barierę 16 km.

Dziękujemy za doping i gratulujemy wszystkim uczestnikom tego wydarzenia!